תפריט ראשי

אודות המשרד

 

תחומי עיסוק -

למשרד נסיון עשיר בהליכי גישור ובייצוג לקוחותיו בפני כל הערכאות המשפטיות האזרחיות, הן בישראל והן במדינת ניו יורק, ובפני בתי הדין הרבניים.

המשרד מתמחה בטיפול בתיקי גירושין, חטיפת ילדים, מזונות אשה וילדים, משמורת ילדים והסדרי ראיה, חלוקת ואיזון הרכוש לרבות רכוש עסקי

ונכסי קריירה, הסכמי גירושין, הסכמי ממון, הסכמי הורות, ידועים בציבור, צוואות, עזבונות, ענייני ירושה ועוד.

 

ייחוד המשרד -

ייחודו של המשרד בניסיון הרב אשר נצבר על ידי עוה"ד דפנה זיס, הן בישראל והן במדינת ניו יורק, בהליכי גישור ובניהול תיקים מורכבים בעלי זיקה לישראל ולמדינות ארה"ב. למשרד קשרים ענפים עם משרדי עורכי דין ואנשי מקצוע מהמובילים בניו יורק העומדים בקשר הדוק עם המשרד לצורך קידום האינטרסים של לקוחות המשרד. כשירות נוסף, המשרד אף עוסק במתן שירותי ייעוץ וליווי מקצועי לתיקי גירושין ולתיקי ירושה המתנהלים בארה"ב ו/או בעלי זיקה לדיני ארה"ב. בהיותה מומחית לדין הזר בישראל, עוה"ד דפנה זיס עוסקת אף במתן חוות דעת מומחה של הדין הזר לבתי המשפט בישראל בנוגע לסוגיות שונות שבתחום דיני המשפחה, הירושה ואכיפת פסקי חוץ.

חזון -

עוה"ד דפנה זיס מאמינה כי הדרך הטובה ביותר ליישוב סכסוכים משפחתיים היא בהסכמה. המשרד ידוע ביכלתו לנהל מו"מ יצירתי גם בתיקים סבוכים ובניהול הליכי גישור אפקטיביים תוך מציאת מנגנונים ייחודיים לפתרון יעיל של סכסוכים משפחתיים מחוץ לכתלי בתי המשפט. יחד עם זאת, כשלא ניתן לפתור את הסכסוך המשפחתי בהסכמה, המשרד אמון על גיבוש האסטרטגיה המתאימה בכל תיק לכל לקוח, תכנון המהלכים הנדרשים להשגת התוצאה הטובה ביותר עבור הלקוח, דבקות בלתי מתפשרת במטרה תוך מתן ליווי אישי וצמוד לכל אחד מלקוחות המשרד.

 

דירוג המשרד בישראל

 

DUN'S 100 2022 - עברית

 

 

חותם דירוג החברה בגלובס  Dun's 100 

השתלבות בדירוג "גלובס DUN'S 100" מעידה על השתייכות לקבוצת החברות המובילות והמצליחות במשק הישראלי, ומהווה חותם של איכות לחברה ולמנהליה. חותם זה הוא הוכחה לאיתנות, מובילות ומצוינות ומהווה כלי אסטרטגי המסייע לחשיפה ולהרחבת ההזדמנויות העסקיות של החברות המדורגות - מול לקוחות, ספקים ומשקיעים בארץ ובעולם.

 

קישור אודות משרדנו בדירוג גלובס Dun's 100:

ריבוע  - [IMG] דפנה זיס, משרד עורכי דין

ריבוע  - [IMG] דפנה זיס, פרופיל אישי

 

 

פס - [IMG]

 

BDI2018

חותם דירוג החברה ב  BDI CODE 2018 

 

דירוג החברות המובילות בישראל, משרדי עורכי הדין ורואי החשבון המובילים, החברות שהכי כדאי לעבוד בהן - BDI

 

 

 

פס - [IMG]

 

קראו עלינו במדריכי עורכי הדין בישראל:

 

 

משרד עורכי דין דפנה זיס  |  רחוב מצדה 7, מגדל בסר 4, קומה 19  |  בני ברק, מיקוד 5126112  |  טל': 03-7366769  פקס: 03-6139966  |  דוא"ל: dlaw@dafnaziss.com

הפעל נגישות

בניית אתרים